Cinepur / Časopis pro moderní cinefily

Sony chce kolem Krotitelů duchů vybudovat univerzum

Sony chce kolem Krotitelů duchů vybudovat univerzum

novinka / Redakce / 10. 3. 2015

Studio Sony po nevydařených plánech se spidermanovskou frančízou nevzdává svůj záměr vyrovnat se úspěšnému marvelovskému univerzu. Podobně rozsáhlý projekt, který by se měl kromě celovečerních filmů údajně dostat i do televize, chce studio vytvořit kolem Krotitelů duchů. Ivan Reitman, který režíroval původní dvojici hororových komedií z 80. let, se bude osobně podílet i na znovuoživení frančízy, stejně jako scénárista a herec Dan Aykroyd.

Bratři Joe a Anthony Russoové, zodpovědní za úspěšnou komiksovku Captain America: Návrat prvního Avengera, natočí nový díl Krotitelů duchů podle scénáře Drewa Pearce (Iron Man 3). Do hlavní role se počítá s Channingem Tatumem, který ale zatím svoji účast ve filmu oficiálně nepotvrdil.

Ještě předtím ale vzniknou Krotitelé duchů s ženskými hrdinkami. Do velké míry půjde o tým tvůrců, který stál za úspěšnou komedií Ženy sobě. Film pro Sony zrežíruje Paul Feig a vezme si s sebou také herečky Kristen Wiig a Melissu McCarthy. Kvarteto krotitelek doplní Kate McKinnon a Leslie Jones, které se pravidelně objevují v televizní show Saturday Night Live. Do kin by měl snímek vstoupit v létě příštího roku.

Přečteno 1857x

Sdílejte na Facebook.com

Vytisknout článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnocení na škále 0-5, vyšší číslo představuje lepší skóre.


komentáře

    přepište kód:

POSLEDNÍ ČÍSLO

Cinepur #128

#128

duben 2020DALŠÍ ČLÁNKY


DALŠÍ Z RUBRIKY novinka

Danny Boyle zfilmuje biblický příběh o Metuzalémovi

Verhoeven chystá seriál podle Maupassantova románu Miláček

Tom Cruise chce spolu s NASA a SpaceX natočit film ve vesmíru

Online edice festivalu Visions du Réel uvede pět českých filmů

Nadav Lapid v karanténě dokončuje film o izraelském režisérovi

Chcete studovat film? Filmová studia FF UK prodloužila termín přijímaček

Jak filmový průmysl reaguje na pandemickou krizi?

Co sledovat v karanténě? Tipy na filmy a seriály online


POSLEDNÍ ČLÁNKY AUTORA

Danny Boyle zfilmuje biblický příběh o Metuzalémovi

FAMUFest 36

Verhoeven chystá seriál podle Maupassantova románu Miláček

Tom Cruise chce spolu s NASA a SpaceX natočit film ve vesmíru

Cinepur na doma


RUBRIKY

anketa (25) / český film (95) / český talent (34) / blu-ray (12) / cinepur choice (34) / distribuce (1) / dvd (121) / editorial (102) / fenomén (73) / festival (93) / flashback (2) / fragment (18) / glosa (213) / horizont (29) / hudba (24) / kauza (33) / kniha (121) / komiks (10) / kritika (841) / mimo kino (1) / minikritika (113) / nekrolog (1) / novinka (767) / objev (3) / pojem (36) / portrét (14) / profil (108) / reflexe (24) / report (114) / rozhovor (166) / scénář (4) / soundtrack (49) / téma (926) / televize (108) / tisková zpráva (1) / událost týdne (255) / výstava (1) / video (2) / videoart (16) / videohra (66) / web (42) / zoom (161)